KONST / Oljemålningar / Oljemålning 4344061
*
nr 434 4061
Oljemålning
med Förgylld ram, 10x16
Utrop:
300 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 23 oktober 2006
kl 16:42:02
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
18/10 11:24:30
1
300 kr
21/10 17:24:18
2
350 kr
22/10 23:44:02
3
Vinnande bud
23/10 10:01:04
2
450 kr
23/10 10:01:35
2
550 kr
23/10 10:03:15
2
650 kr
23/10 13:28:47
4
750 kr
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgylld ram guldfärgad gyllene olja oljemålning oljemålningar
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 20:44
-
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 18:53
-
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 19:55
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 19:11
-
3217 Oljemålning
Anders Liljedahl, komposition. Signerad, oramad. O..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:05
-
3099 Oljemålning
Andrzej Szlagier (1913), Polen, "Warsaw by night"...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:30
*
Oljemålning
nr 434 4061
Oljemålning
med Förgylld ram, 10x16
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 23 oktober 2006 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
18/10 11:24:30 | 1 | 300 kr |
21/10 17:24:18 | 2 | 350 kr |
22/10 23:44:02 | 3 | Vinnande bud |
23/10 10:01:04 | 2 | 450 kr |
23/10 10:01:35 | 2 | 550 kr |
23/10 10:03:15 | 2 | 650 kr |
23/10 13:28:47 | 4 | 750 kr |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgylld ram guldfärgad gyllene olja oljemålning oljemålningar
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 20:44 -
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 18:53 -
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 19:55
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 19:11 -
3217 Oljemålning
Anders Liljedahl, komposition. Signerad, oramad. O..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:05 -
3099 Oljemålning
Andrzej Szlagier (1913), Polen, "Warsaw by night"...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:30